Entity Registration Form (2.0.0-alpha6) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Register
af: Registreer

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Order
af: Bestelling

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Order number
af: Bestelligsnommer
