Entity Registration Form (2.0.0-alpha6) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Email
bn: ইমেইল

en: All
bn: সমস্ত

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Order
bn: ক্রম

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
