Entity Registration Form (2.0.0-alpha6) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn

en: About
br: Diwar-benn
