Entity Registration Form (2.0.0-alpha6) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Register
is: Nýskráning

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: Participant
is: Þáttakandi

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Inline
is: Innfellt

en: Authored by
is: Höfundur

en: Order
is: Pöntun

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
