Entity Registration Form (2.0.0-alpha6) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Register
ne: दर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Authored by
ne: लेखक

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको

en: About
ne: बारेमा

en: « First
ne: « पहिलो
