Entity Registration Form (2.0.0-alpha6) - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: Register
pl: Rejestracja

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Participant
pl: Uczestnik

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Inline
pl: Przed polem

en: Authored by
pl: Autor

en: Desc
pl: Malejąco

en: Order
pl: Kolejność

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Participants
pl: Uczestnicy

en: Registration Form
pl: Formularz rejestracji

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Locked
pl: Zablokowany

en: About
pl: O stronie

en: Registration
pl: Rejestracja

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Order number
pl: Numer zamówienia

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Registrations
pl: Rejestracje

en: Registration type
pl: Typ rejestracji

en: Registration ID
pl: ID rejestracji
