Entity Registration Form (2.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (38 entries)

en: Register
da: Opret konto

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Inline
da: Integreret

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Desc
da: Faldende

en: Order
da: Rækkefølge

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Changed
da: Ændret

en: Apply
da: Udfør

en: Participants
da: Deltagere

en: Offset
da: Forskydning

en: Machine name
da: Internt navn

en: Unlocked
da: Åben

en: Locked
da: Låst

en: Registration form
da: Registreringsformular

en: About
da: Om

en: Registration
da: Tilmelding

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Order number
da: Ordrenummer

en: Asc
da: Stigende

en: Registrations
da: Tilmeldinger
