Entity Registration Form (2.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Register
eu: Erregistratu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Order
eu: Ordena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Participants
eu: Partehartzaileak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Locked
eu: Blokeatuta

en: Registration form
eu: Erregistratzeko formularioa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
