Entity Registration Form (2.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Inline
fi: Avoin

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Order
fi: Järjestys

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Apply
fi: Käytä

en: Participants
fi: Vastaanottajat

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Locked
fi: Lukittu

en: Registration form
fi: Rekisteröitymiskaavake

en: About
fi: Tietoja

en: Registration
fi: Rekisteröinti

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Order number
fi: Tilauksen numero

en: Order item
fi: Tilausrivi
