Entity Registration Form (2.0.0-beta1) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Order
ga: Ordú

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Order number
ga: Uimhir an t-ordaithe
