Entity Registration Form (2.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Register
gl: Rexistrar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Inline
gl: En liña

en: Authored by
gl: Creado por

en: Order
gl: Orde

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Participants
gl: Participantes

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Locked
gl: Bloqueado

en: Registration form
gl: Formulario de rexistro

en: About
gl: Información

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Order number
gl: Número de pedido
