Entity Registration Form (2.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (34 entries)

en: Register
he: הרשמה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Order
he: סידור

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Locked
he: נעול

en: Registration form
he: טופס רישום

en: About
he: אודות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Order number
he: מספר הזמנה

en: Asc
he: סדר עולה
