Entity Registration Form (2.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Register
hr: Registriraj se

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Inline
hr: U istom redu

en: Authored by
hr: Autor

en: Desc
hr: Silazno

en: Order
hr: Redoslijed

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Apply
hr: Primjeni

en: Participants
hr: Sudionici

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Locked
hr: Zaključano

en: About
hr: Opis

en: Asc
hr: Uzlazno
