Entity Registration Form (2.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Register
jv: Ndaftar

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Order
jv: Urutan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Locked
jv: Dikunci

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
