Entity Registration Form (2.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
