Entity Registration Form (2.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Register
lt: Registruotis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Order
lt: Tvarka

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Participants
lt: Dalyviai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Unlocked
lt: Atrakinta

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Registration form
lt: Registracijos forma

en: About
lt: Apie

en: Registration
lt: Registracija

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Order number
lt: Užsakymo numeris
