Entity Registration Form (2.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Order
mn: Дараалал

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Locked
mn: Цоожлогдсон
