Entity Registration Form (2.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Locked
my: ပိတ်ထားသည်

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
