Entity Registration Form (2.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (28 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Order
oc: Òrdre

en: Sort by
oc: Triar per

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Locked
oc: Verrolhat

en: About
oc: A prepaus

en: Registration
oc: Enregistrament

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
