Entity Registration Form (2.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Inline
ps: ننليكى

en: Order
ps: اوډون

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
