Entity Registration Form (2.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (34 entries)

en: Register
ro: Înscriere

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Authored by
ro: Autor

en: Desc
ro: Descendent

en: Order
ro: Comandă

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: Participants
ro: Participanţi

en: Offset
ro: Decalaj

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Locked
ro: Blocat

en: About
ro: Despre

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Order number
ro: Număr comandă

en: Asc
ro: Ascendent

en: Order item
ro: Comandă
