Entity Registration Form (2.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: All
si: සියල්ල

en: Order
si: පිලිවෙල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
