Entity Registration Form (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Inline
sk: V riadku

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Order
sk: Poradie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Participants
sk: Účastníci

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Registration form
sk: Registračný formulár

en: About
sk: Informácie o

en: Registration
sk: Registrácia

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Order number
sk: Číslo objednávky

en: Asc
sk: Vzostupne

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.

en: Order item
sk: Položka objednávky
