Entity Registration Form (2.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Register
sl: Registracija

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Inline
sl: V vrstici

en: Authored by
sl: Avtor

en: Order
sl: Vrstni red

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
