Entity Registration Form (2.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Registration Form
ug: تىزىملىتىش جەدۋىلى

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
