Entity Registration Form (2.0.0-beta2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ
