Entity Registration Form (8.x-1.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Locked
bo: ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན

en: About
bo: གསལ་བཤད
