Entity Reference Revision Add Edit Display Dialog (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Replace
el: Αντικατάσταση

en: Link title
el: Τίτλος συνδέσμου

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.
