Entity Reference Revision Add Edit Display Dialog (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Edit
fr: Modifier

en: Append
fr: Ajouter

en: Replace
fr: Remplacer

en: Link title
fr: Titre du lien

en: @name field is required.
fr: Le champ @name est requis.
