Entity Reference Revision Add Edit Display Dialog (8.x-1.5) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Replace
fi: Korvaa

en: Link title
fi: Linkin otsikko

en: @name field is required.
fi: @name kenttä on pakollinen.
