Entity Reference Revision Add Edit Display Dialog (8.x-1.5) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Append
ja: 末尾に付加

en: Replace
ja: 置換

en: Prepend
ja: 先頭に付加

en: Link title
ja: リンクタイトル

en: @name field is required.
ja: @name フィールドは必須項目です。
