Entity Reference Revision Add Edit Display Dialog (8.x-1.5) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Edit
sv: Redigera

en: Append
sv: Lägg till

en: Replace
sv: Ersätt

en: Link title
sv: Titel för länk

en: @name field is required.
sv: Fält @name är obligatoriskt.
