Entity Reference Revision Add Edit Display Dialog (8.x-1.7) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Remove
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: Append
es: Añadir

en: Replace
es: Reemplazar

en: Link title
es: Título de enlace

en: @name field is required.
es: El campo @name es obligatorio.

en: Entity browser: @browser
es: Navegador de entidades: @browser

en: Selection mode: @selection_mode
es: Modo de selección: @selection_mode
