Entity Reference Revision Add Edit Display Dialog (8.x-1.8) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Edit
da: Redigér

en: Replace
da: Erstat

en: Link title
da: Linktitel

en: @name field is required.
da: Feltet @name er påkrævet.
