Entity Reference Revision Add Edit Display Dialog (8.x-1.8) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: Edit
gl: Editar

en: Replace
gl: Reemplazar

en: Link title
gl: Título da ligazón

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.
