Entity Reference Revisions Label Formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Label
ca: Etiqueta

en: No link
ca: Sense enllaç

en: No revision
ca: No hi ha cap revisió

en: Display the label of the referenced entities.
ca: Mostra l'etiqueta de les entitats referenciades.

en: Link label to the referenced entity
ca: Enllaça l'etiqueta a l'entitat referenciada

en: Link to the referenced entity
ca: Enllaça a l'entitat referenciada
