Entity Reference Revisions Label Formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Label
fi: Tunnus

en: No link
fi: Ei linkkiä

en: No revision
fi: Ei versiota

en: Display the label of the referenced entities.
fi: Näytä viitattujen entiteettien etiketit.

en: Link label to the referenced entity
fi: Linkitä etiketti viitattuun entiteettiin

en: Link to the referenced entity
fi: Linkitä viitattuun entiteettiin
