Entity Reference Revisions Label Formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Label
he: תווית

en: No link
he: אין קישור

en: No revision
he: אין גירסה

en: Display the label of the referenced entities.
he: הצגת הכותרת של היישות ברפרנס.

en: Link to the referenced entity
he: קישור ליישות שמצויינת ברפרנס
