Entity Reference Revisions Label Formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: No link
id: TIdak ada tautan.

en: No revision
id: Tidak ada revisi

en: Display the label of the referenced entities.
id: Tampilkan label entitas rujukan.

en: Link label to the referenced entity
id: Tautkan label pada entitas yang menjadi acuan

en: Link to the referenced entity
id: Tautan ke entitas rujukan
