Entity Reference Revisions Label Formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Label
uk: Мітка

en: No link
uk: Без посилання

en: No revision
uk: Без редакції

en: Display the label of the referenced entities.
uk: Відобразити мітку сутностей за посиланням.

en: Link label to the referenced entity
uk: Мітка посилання сутності за посиланням

en: Link to the referenced entity
uk: Посилання до сутності за посиланням
