Entity Reference Revisions Label Formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Label
da: Etiket

en: No link
da: Intet link

en: No revision
da: Ingen version

en: Display the label of the referenced entities.
da: Vis label for de refererede entities.

en: Link label to the referenced entity
da: Link label til den refererede entity

en: Link to the referenced entity
da: Link til den refererede entity
