Entity Reference Revisions Label Formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Label
de: Beschriftung

en: No link
de: Keine Verlinkung

en: No revision
de: Keine Revision

en: Display the label of the referenced entities.
de: Beschriftung der referenzierten Entitäten anzeigen.

en: Link label to the referenced entity
de: Beschriftung mit der referenzierten Entität verlinken

en: Link to the referenced entity
de: Link zur referenzierten Entität
