Entity Reference Revisions Label Formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Label
el: Ετικέτα

en: No link
el: Χωρίς σύνδεσμο

en: No revision
el: Χωρίς αναθεώρηση

en: Display the label of the referenced entities.
el: Εμφανίζει την ετικέτα των αναφερόμενων οντοτήτων.

en: Link label to the referenced entity
el: Σύνδεση ετικέτας με την αναφερόμενη οντότητα

en: Link to the referenced entity
el: Σύνδεση με την αναφερόμενη οντότητα
