Entity Reference Revisions Label Formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Label
es: Etiqueta

en: No link
es: Sin enlace

en: No revision
es: Sin revisión

en: Display the label of the referenced entities.
es: Muestra la etiqueta de las entidades referenciadas.

en: Link label to the referenced entity
es: Enlazar la etiqueta a la entidad referenciada

en: Link to the referenced entity
es: Enlace a la entidad referenciada
