Entity Reference Revisions Label Formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Label
fr: Libellé

en: No link
fr: Aucun lien

en: No revision
fr: Aucune version

en: Display the label of the referenced entities.
fr: Afficher le libellé des entités référencées.

en: Link label to the referenced entity
fr: Lier le libellé à l'entité référencée

en: Link to the referenced entity
fr: Lien vers l'entité référencée
