Entity Reference Revisions Label Formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Label
hu: Címke

en: No link
hu: Nincs hivatkozás

en: No revision
hu: Nincs változat

en: Display the label of the referenced entities.
hu: A hivatkozott entitások címkéjének megjelenítése.

en: Link label to the referenced entity
hu: Link címkéje a hivatkozott entitáshoz

en: Link to the referenced entity
hu: Link a hivatkozott entitásra
