Entity Reference Revisions Label Formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Label
it: Etichetta

en: No link
it: Nessun link

en: No revision
it: Nessuna revisione

en: Display the label of the referenced entities.
it: Visualizza l'etichetta delle entità messe in relazione.

en: Link label to the referenced entity
it: Etichetta del collegamento all'entità messa in relazione

en: Link to the referenced entity
it: Collegamento all'entità messa in relazione.
