Entity Reference Revisions Label Formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Label
pt: Etiqueta

en: No link
pt: Nenhuma ligação

en: No revision
pt: Nenhuma revisão

en: Display the label of the referenced entities.
pt: Exibir a etiqueta das entidades referenciadas.

en: Link label to the referenced entity
pt: Ligação de etiqueta para entidade referenciada

en: Link to the referenced entity
pt: Ligação para a entidade referenciada
