Entity Reference Revisions Label Formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Label
ru: Метка

en: No link
ru: Ссылки нет

en: No revision
ru: Нет редакции

en: Display the label of the referenced entities.
ru: Отображать метки связанных сущностей.

en: Link label to the referenced entity
ru: Сделать метку ссылкой на сущность

en: Link to the referenced entity
ru: Ссылка на указанную сущность
