Entity Reference Revisions Label Formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Label
sk: Označenie

en: No link
sk: Žiadny odkaz

en: No revision
sk: Žiadna revízia

en: Link label to the referenced entity
sk: Pridať odkaz na označenie na odkazovaný entity

en: Link to the referenced entity
sk: Pridať odkaz na odkazovaný entity
